
- Нет в наличии
- Код: 00158405
Комплект на 4 IP-камери 2 Мп Provision-ISR I4-320IPSN-28-V4 (2.8 мм)
11 220 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Комплект із 4 камер. Роздільна здатність: 2 Мп (1920×1080); Матриця: 1/2.8" CMOS; Запис: 2Мп (1920×1080) 25/30fps; Фіксований об'єктив: f= 2.8 мм, кут огляду 104°; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Чутливість: 0.1 лк (день), 0.008 лк/F1.6 (ніч), 0 лк з ІЧ; Аудіо: 1 вхід; Карта SD до 256 Гб; ІЧ підсвічування до 40 м; Функції: True WDR (120dB), BLC, HLC, ROI, 3D-DNR; відеоаналітика; Корпус IP67; Живлення DC 12В / 500мА / 7Вт / PoE; Розміри 220.8x79.4x81.2 мм, 750 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Интерфейсы | |
|---|---|
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 750 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Длина | 0.008 мм |
| Питание | PoE |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Основные атрибуты | |
| Применение | Уличная |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Физический размер матрицы | 1/2.8″ |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 105 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
- Цена: 11 220 ₴




