
- Нет в наличии
- Код: 00158404
Комплект на 4 IP-камери 2 Мп Provision-ISR I2-320IPSN-28-V4 (2.8 мм)
11 220 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект із 4 камер. Роздільна здатність: 2 Мп (1920×1080); Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265+/H.264+/H.265/H.264/MJPEG; Фіксований об'єктив: f= 2.8 мм (кут огляду 105°); Чутливість: 0.005 лк/F1.6 (колір), 0 лк з ІЧ; Запис: 2МП - 25к/с; Функції: відеоаналітика, WDR (120дБ), 3D-DNR, BLC, HLC; карта SD до 256Гб, ІЧ-підсвічування 20 м; IP67, DC 12В/4.5 Вт, PoE, 172.2 x 73.4 x 74.5 мм, 510г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Интерфейсы | |
|---|---|
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Общие | |
| Вес | 510 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Длина | 0.005 мм |
| Питание | PoE |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Белый |
| Напряжение | 12 В |
| Основные атрибуты | |
| Применение | Уличная |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 105 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Физический размер матрицы | 1/2.8" CMOS |
- Цена: 11 220 ₴




