
- В наличии
- Код: 00158400
Акумуляторний блок Dyness DL5.0C PRO 51.2В 5.12 кВт·год 100А з підігрівом Wi-Fi модулем
44 660 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор 5.12кВт·год / 51.2В, технологія LiFePO4 (літій залізо фосфатний), номінальна ємність 100 А·год, порти: CAN, RS485, розміри: 488 х 515 х 150 мм, вага: 46 кг. Вбудований Wi-Fi модуль, функція самопідігріву. Застосовується для встановлення в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації та як накопичувачі енергії в системах автономного електропостачання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dyness |
| Емкость аккумулятора | 5120 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 51.2 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 кг |
| Высота | 515 мм |
| Ширина | 515 мм |
- Цена: 44 660 ₴

