
- Нет в наличии
- Код: 00158392
IP-відеокамера 4 Мп Dahua DH-IPC-HDW2449TM-S-IL (2.8 мм) з подвійним підсвічуванням для системи відеонагляду
5 085 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Mп IP-відеокамера. Матриця: 1/2.9 " CMOS. Компресія: Smart H.265+ / Smart H.264+ / H.264H / H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG. Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 95°). Чутливість: 0.006Lux. Максимальна роздільна здатність 4 MP (2688х1520)@20 fps. Функції: WDR 120dB, Smart (IVS). ІЧ-підсвічування 30 метрів. LED-підсвічування 30 метрів. Вбудований мікрофон. Слот Micro SD до 256Гб. Клас захисту: IP67. Живлення: DC 12 В. PoE (802.3af). Робоча температура: -40° C до + 60° C. Розмір: 99.1 х 121.9 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Применение | Уличная |
| Разрешающая способность (ТВЛ) | 2688 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Купольный |
| Физический размер матрицы | 1/2.9" |
| Интерфейсы | |
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Питание | PoE |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 95 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 2688 мм |
| Формат сжатия | H.264;H.265 |
- Цена: 5 085 ₴
