
- В наличии
- Код: 00158369
Турнікет-хвіртка Weilai WT-SBT1000 з металевою стулкою 700 мм
46 728 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Турнікет-хвіртка Weilai WT-SBT1000 з металевою стулкою 700 мм призначений для організації контрольованого проходу на об’єктах із системами контролю доступу. Корпус виконаний із нержавіючої сталі SUS304 товщиною 2,2 мм із циліндричною стійкою діаметром 168 мм. Розміри пристрою — 168 × 168 × 1000 мм. Турнікет оснащений металевою поворотною стулкою з шириною проходу 700 мм, безщітковим приводом потужністю 40 Вт і контролером Brushless Board для керування роботою механізму. Конструкція підходить для встановлення в прохідних зонах з обмеженим простором.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weilai |
| Пропускная способность | 35 чел/мин |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип устройства | Турникет-калитка |
| Ширина прохода | 700 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Вандалозащищенность | Нет |
| Обогреватель | Нет |
| Общие | |
| Высота | 1000 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 1000 мм |
| Дополнительный источник питания | Сеть 24В |
| Питание | Сеть 24В |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 24 В |
| Ширина | 700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP4X |
| Тип установки | Підлогове |
- Цена: 46 728 ₴
