
- Нет в наличии
- Код: 00158330
Аналоговий комплект відеоспостереження 2Мп Provision-ISR, купол
7 326 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аналоговий комплект складається з 4 купольних вуличних камер 2 Мп з ІЧ-підсвічуванням 20 м та 4-канального XVR відеореєстратора з підтримкою інтелектуальної відеоаналітики: перетин лінії, вторгнення в область, підрахунок цілей
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Основные | |
|---|---|
| Интерфейс | Проводной |
| Применение | Уличная |
| Защита данных | С шифрованием |
| Число каналов | 4 |
| Возможность для интеграции | Да |
| Протокол передачи данных | WiFi/Закрытый протокол |
| Протяженность | 20 м |
| Работа с облачными сервисами | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип системы видеонаблюдения | Аналоговая |
| Оборудование | |
| В комплекте системы видеонаблюдения | Программное обеспечение |
| Общее количество видеорегистраторов | 1 |
| Общее количество камер видеонаблюдения | 4 шт |
| Модель камеры видеонаблюдения и количество | 4 |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Дополнительный источник питания | Сеть 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | DC 12V |
- Цена: 7 326 ₴





