![Біометричний термінал розпізнавання облич і зчитувачем EM-Marine ZKTeco SpeedFace-V3L(Lite) [IP65], фото 1](https://images.prom.ua/7337148891_biometrichnij-terminal-rozpiznavannya.jpg)
- В наличии
- Код: 00158314
Біометричний термінал розпізнавання облич і зчитувачем EM-Marine ZKTeco SpeedFace-V3L(Lite) [IP65]
7 943 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біометричний термінал вологозахищений з розпізнаванням облич і зчитувачем EM-Marine. Пам'ять шаблонів облич: 500. Пам'ять RFID карт EM-Marine: 3000. Пам'ять журналу подій: 200 000. Дисплей: 2.4" сенсорний. Інтерфейси зв'язку: TCP/IP. ОС Linux. Процесор: 1ГГц (два ядра), пам'ять: 256MB RAM / 512MB ROM. Сумісність з ПЗ ZKBioAccess. Живлення 12В/1.5А. Ступінь захисту IP65. Розміри 116.8 х 58.3 х 17 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Интерфейс | Проводной |
| Объем памяти | 512 Мб |
| Поддержка стандартов | EM Marine |
| Тип системы | Сетевая |
| Ключевые опции | |
| Интеграция с системами и ПО | СКУД |
| Возможность расширения | Да |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительный источник питания | Сеть 12В |
| Значение выходного тока | 1500 А |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Напряжение | 12 В |
| Комплектация | |
| Крепежный комплект | Да |
| Подсветка экрана | Нет |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | DC 12V |
| Протокол связи | TCP/IP |
- Цена: 7 943 ₴

![Біометричний термінал розпізнавання облич і зчитувачем EM-Marine ZKTeco SpeedFace-V3L(Lite) [IP65], фото 2](https://images.prom.ua/7337148892_w140_h140_biometrichnij-terminal-rozpiznavannya.jpg)
![Біометричний термінал розпізнавання облич і зчитувачем EM-Marine ZKTeco SpeedFace-V3L(Lite) [IP65], фото 3](https://images.prom.ua/7337148893_w140_h140_biometrichnij-terminal-rozpiznavannya.jpg)