
- Нет в наличии
- Код: 00158313
IP-відеокамера 8 Мп Hikvision DS-2CD2T87G3-LIY (2.8 мм) ColorVu з подвійним підсвічуванням для системи відеонагляду
13 230 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
8 Mп IP-відеокамера. Матриця: 1/1.8 " CMOS. Компресія: H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+. Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 108.8°). Чутливість: 0.0005Lux. Максимальна роздільна здатність 8 MP (3840х2160)@25 fps. Функції: WDR 130dB, Smart (IVS). ІЧ-підсвічування 60 метрів. LED-підсвічування 60 метрів. Слот Micro SD до 512Гб. Клас захисту: IP67, NEMA 4X (NEMA 250-2018). Живлення: DC 12 В. PoE (802.3af). Робоча температура: -30° C до + 60° C. Розмір: 286.7 х 93.3 х 91.2 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Применение | Уличная |
| Изображение картинки | Цветная |
| Разрешающая способность (ТВЛ) | 3840 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Физический размер матрицы | 1/1.8″ |
| Интерфейсы | |
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Общие | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 108.8 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Формат сжатия | H.264;H.265;H.265+ |
- Цена: 13 230 ₴
