
- В наличии
- Код: 00158290
IP-відеокамера 5 Мп Provision-ISR BMH-THERMAL-3-V2 теплова (3.2 мм) + оптична (4 мм) для системи відеонагляду
37 180 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
5Мп теплова/оптична біспектральна камера; Матриця: 1/2.7″ CMOS; Запис: 5Мп (2592×1944) 25/30fps; Тепловий сенсор: неохолоджуваний 12µm оксид ванадієвий; Теплова роздільна здатність: 256×192; Діапазон температур вимірювання теплового сенсора: -20~150°C; Оптичний об'єктив 4мм, кут огляду 74°; Об'єктив Thermal 3.2мм, кут огляду 53°; Підсвічування: ІЧ 20м + білий стробоскоп; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Функції: True WDR (120dB), BLC, HLC, ROI; Карта SD до 256Гб; Тривога: 1вх/1вих; Аудіо: 1 вхід, вбудований динамік; ONVIF: Profile M/T/S/G; Корпус IP66; Живлення DC 12В / 650мА / PoE / 10Вт; Розміри: 220.8x79.4x81.2 мм, 800 г. Кіберзахист: Check Point Quantum IoT Nano. AI відеоаналітика (оптика): розпізнавання об'єктів, DDA стерильна зона, DDA перетин лінії, DDA підрахунок об'єктів, детекція облич, виявлення незаконного паркування. AI відеоаналітика (Thermal): DDA стерильна зона, DDA перетин лінії.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Provision-ISR |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Интерфейсы | |
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 800 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Длина | 256 мм |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 74 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | DC 12В |
| Применение | Внутрішнє/Вулична |
| Физический размер матрицы | 1/2.7" CMOS |
- Цена: 37 180 ₴



