
- В наличии
- Код: 00158257
Аудіодомофон IP мережевий PoE Hikvision DS-KH6000-E1
2 183 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аудіодомофон IP мережевий PoE Hikvision DS-KH6000-E1 - Внутрішня IP аудіостанція без екрана для систем домофонії з підтримкою PoE живлення. Оснащена 9 сенсорними кнопками керування, включаючи програмовані, і забезпечує двосторонній голосовий зв’язок із шумозаглушенням та ехокомпенсацією. Підтримує протоколи TCP/IP, SIP і RTSP для інтеграції в IP-системи. Підключається через RJ-45 (100 Мбіт/с) і дозволяє об’єднувати до 16 внутрішніх станцій. Призначена для встановлення всередині приміщень із настінним або настільним монтажем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
| Тип устройства | Аудиодомофон |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Датчик движения | Нет |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP10 |
| Порт для SD-карты | Нет |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Общие | |
| Вес | 166.6 г |
| Высота | 120 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Напряжение | 12 В |
| Ширина | 120 мм |
| Монитор | |
| Подсветка экрана | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | PoE |
| Цвет корпуса | Черний |
- Цена: 2 183 ₴

