
- В наличии
- Код: 00158251
IP-відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF (4 мм) з вбудованим мікрофоном для системи відеонагляду
3 555 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Роздільна здатність 2 Мп; Матриця: 1/2.9" CMOS; Об'єктив: f=4 мм, кут огляду 83°; Компресія: H.265+/H.265/H.264+/H.264; Підсвічування: ІЧ + видиме світло (до 30 м); Запис: 1920x1080 - 25 к/с; Аудіо: вбудований мікрофон; Слот для microSD карти до 512 Гб; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день/ніч (ICR); Корпус метал+пластик IP67; Живлення DC 12В / 6.5Вт, PoE (802.3af); 171 x 66 х 69 мм, 265 г. Виявлення руху, визначення цільових типів (людина/транспортний засіб), сигналізація саботажу, винятки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Применение | Уличная |
| Разрешающая способность (ТВЛ) | 19201080 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Физический размер матрицы | 1/2.9" |
| Интерфейсы | |
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 265 г |
| Длина | 2 мм |
| Питание | PoE |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 83 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
- Цена: 3 555 ₴
