
- Нет в наличии
- Код: 00158235
IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD2T43G2-4LI (6 мм) AcuSense з подвійним підсвічуванням для системи відеонагляду
7 380 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
4 Mп AcuSense IP-відеокамера. Матриця: 1/2.9 " CMOS. Компресія: H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+. Об'єктив: f = 6 мм, кут огляду 52°. Чутливість: 0.005Lux. Максимальна роздільна здатність 4 Мп (2688х1520)@25 fps. Функції: WDR 120dB, 3D DNR, HLC, BLC, ROI. ІЧ-підсвічування 80 метрів. LED-підсвічування 80 метрів. Слот Micro SD до 512Гб. Клас захисту: IP67. Живлення: DC 12 В. PoE (802.3af). Робоча температура: -30°C до + 60°C. Розмір: 286.7 х 93.1 х 88.7 мм. Аналітика: виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людини та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Применение | Уличная |
| Изображение картинки | Цветная |
| Разрешающая способность (ТВЛ) | 2688 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Формат сжатия | H.265 |
| Физический размер матрицы | 1/2.9" |
| Интерфейсы | |
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Общие | |
| Питание | PoE |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 52 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 6 мм |
- Цена: 7 380 ₴
