
- Нет в наличии
- Код: 00158228
IP-відеокамера 6 Мп Hikvision DS-2CD2T63G2-4LI (2.8 мм) Acusense Smart Hybrid Light для системи відеонагляду
8 145 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
6 Мп IP-відеокамера. Матриця: 1/2.4" CMOS. Компресія: H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+. Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 105°). Чутливість: 0.005 Люкс. Максимальна роздільна здатність 6 Мп (3200 × 1800) - 25 к/с. Функції: WDR 120 дБ. ІЧ-підсвічування 80 метрів. LED-підсвічування 80 метрів. Слот microSD до 512 Гб. Клас захисту: IP67, IK10. Живлення: DC 12 В / PoE (802.3af). Робоча температура: -30°C до +60°C. Розмір: 286.7х93.1х88.7 мм. Аналітика і тригери тривоги: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, диференціація цілей (людина / транспортний засіб), залишені без нагляду предмети, видалення об'єкта, несанкціонований доступ до відео.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Применение | Уличная |
| Разрешающая способность (ТВЛ) | 3200 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Формат сжатия | H.265 |
| Физический размер матрицы | 1/2.4" |
| Интерфейсы | |
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Общие | |
| Длина | 6 мм |
| Питание | PoE |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 105 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
- Цена: 8 145 ₴
