
- В наличии
- Код: 00158225
Зарядна станція CTECHi GT600 потужністю 600Вт / 384Вт·год
11 880 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна електростанція потужністю 600Вт / 384Вт·год з літій-залізофосфатною батареєю LiFePO4, 1 євро-розетка форма вихідного сигналу чиста синусоїда, 1 вихідний порт постійного струму 12В / 10А, 2 порти USB-A, 1 порт TYPE-C, світлодіодне підсвічування 5Вт. 6 пристроїв можна заряджати одночасно. Легка конструкція із ручкою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CTECHi |
| Емкость аккумулятора | 384 мА/ч |
| Вес | 5.2 кг |
| Высота | 197 мм |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 10 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 6 |
| Количество розеток | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | С ручкой |
| Назначение | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 174 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Зарядка батареи | Від мережі;Від сонячної енергія;Від автомобільної зарядки |
| Разъемы | USB Type-A;Type-C;AC;Розетка AC 230В |
- Цена: 11 880 ₴





