
- В наличии
- Код: 00158218
Відеодомофон 7" Arny AVD-709MD black з детектором руху і записом відео
2 904 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кольоровий домофон з TFT екраном 7 дюймів, механічні кнопки керування, підключення 2 панелей виклику AHD/TVI/CVI або CVBS, 2 відеокамер AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю до 1Мп або CVBS, інтерком на 4 монітори та 2 тривожних входи. Запис за рухом з 1 каналу. Розмова через гучний зв'язок. З'єднання з панеллю виклику 4-дротове. Блок пам'яті на 189 фото. Слот microSD до 32 ГБ, живлення AC 100-240 В. Корпус чорного кольору. Розміри 200 x 130 x 22 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP10 |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Общие | |
| Вес | 500 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 500 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Ширина | 130 мм |
| Монитор | |
| Подсветка экрана | Нет |
| Камера | |
| Тип матрицы | TFT TN |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Мережа 100-240В |
| Напряжение | 100-240 |
| Разрешение экрана | 1024×600 |
- Цена: 2 904 ₴
