
- В наличии
- Код: 00158157
Стійка для зчитувача вулична (сіра)
1 450 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стійка для зчитувача вулична виготовлена із промислової сталі. Відрізняється міцністю та надійністю. Використовується для встановлення зчитувачів карток, домофонів, камер, клавіатур та інших пристроїв. Встановлюється у різних громадських місцях (під'їзні шляхи, автостоянки, військові бази, консульства, житлові комплекси та ін.)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UA |
| Применение | Уличное |
| Цвет | Серый |
| Материал | Сталь |
| Подсветка | Нет |
| Поддержка стандартов | RFID |
| Режим работы | Идентификация |
| Тип установки | Накладной на кронштейн |
| Тип устройства | Комплектующее для считывателя |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Общие | |
| Вес | 3.05 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ширина | 328 мм |
| Дополнительные | |
| Вандалозащищенность | Нет |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP10 |
| Монитор | |
| Монитор | Нет |
| Подсветка экрана | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1121 мм |
| Длина | 1121 мм |
- Цена: 1 450 ₴

