
- В наличии
- Код: 00158060
Акумулятор 12В 7.2 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-128
748 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор 7,2Ah / 12В, технологія AGM, розміри: 151х94х65мм. Застосовується для встановлення в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації тощо.
Зверніть, будь ласка, увагу на умови експлуатації та гарантійне обслуговування акумуляторної батареї.
Не призначений для використання в автомобілях.
Призначений для систем безперебійного живлення та для систем резервного живлення (ДБЖ, інвертори та інше)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Емкость аккумулятора | 7.2 А·ч |
| Активный материал отрицательных пластин | Двуокись свинца |
| Активный материал положительных пластин | Губчатый свинец |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал решетки пластины | Свинец-сурьма |
| Минимальная рабочая температура | -50 град. |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 94 мм |
- Цена: 748 ₴

