
- В наличии
- Код: 00158048
AHD-відеокамера вулична 2 Мп ATIS AAD-2MIR-B1/2,8 для системи відеонагляду в автомобілі
1 980 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Мп AHD відеокамера з роз'ємом для підключення до мобільного реєстратора. Матриця: 1/3" CMOS; Роздільна здатність: 2Мп (1920х1080). Об'єктив: 2.8 мм; Функції: день/ніч (ICR), 2DDNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ-підсвічування до 10 метрів. Матеріал: метал, IP69K, DC 8-12В, 90 х 75 х 60 мм, 320г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Применение | Уличная |
| Разрешающая способность (ТВЛ) | 1920 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | AHD |
| Тип матрицы | CMOS |
| Форм-фактор | Купольный |
| Интерфейсы | |
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Общие | |
| Вес | 320 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | DC 8-12В |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP69K |
| Цвет | Черний |
| Напряжение | 8-12 |
| Формат сжатия | H. 264;MJPEG;MPEG-4;H. 265; |
| Физический размер матрицы | 1/3" CMOS |
- Цена: 1 980 ₴

