
- В наявності
- Код: 00157896
Зарядний пристрій Vention 2xUSB-C PD45W GaN transparent white (FCFW0-EU)
799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технології швидкого заряджання | PD45W |
- Ціна: 799 ₴
