
- Нет в наличии
- Код: 00155098
Електрична зубна щітка Xiaomi Mijia sonic electric toothbrush T200C MES606 Blue
1 242 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Електрична зубна щітка Mijia sonic electric toothbrush T200C MES606 — це щітка, яка забезпечує зручне та ефективне чищення зубів. У комплект поставки входять дві насадки-щітки, а також дорожній футляр, який підійде для ділових поїздок.
М'ЯКІ ЩЕТИНКИ ДЛЯ БЕРЕЖНОГО ДОГЛЯДУ
Xiaomi T200C Electric Toothbrush використовує невелику круглу насадку, яка відмінно підходить для чищення як передніх, так і задніх зубів. Антибактеріальні щетинки DuPont товщиною 0.15 мм відповідають міжнародним стандартам FDA та повністю безпечні для людини. Крім цього, головка щітки може повертатися горизонтально, щоб опрацювати кожну ділянку порожнини рота і забезпечити найретельніше чищення зубів.
2 РЕЖИМИ РОБОТИ
Два вбудовані режими роботи дозволяють підібрати оптимальні параметри для чищення як здорових, так і чутливих зубів.
25 ДНІВ РОБОТИ БЕЗ ПІДЗАРЯДКИ
Універсальний порт USB Type-C дозволяє підзарядити пристрій у будь-якому місці та у будь-який час. Завдяки потужному акумулятору час автономної роботи щітки становить близько 25 хвилин!
МІНІАТЮРНИЙ КОРПУС
Діаметр основи Xiaomi T200C Electric Toothbrush складає всього 23 мм, що робить його компактним та зручним для подорожей. Завдяки своїм мініатюрним розмірам, така зубна щітка заощадить місце в багажі та забезпечить білу посмішку під час подорожі.
ВИСОКА ЧАСТОТА ВІБРАЦІЇ
Звукова частота вібрації досягає 31 000 разів/хв, що дозволяє проводити глибоке чищення зубів та ефективно видаляти неприємний жовтий наліт від кави та газованих напоїв.
ДВИГУН НА МАГНІТНІЙ ПОДУШЦІ
Вбудований двигун на магнітній подушці забезпечує високу звукову потужність, яка дозволяє перетворювати частинки зубної пасти на щільні мікробульбашки. Такі мікропухирці скупчуються на кінчиках щетинок і схлопываются при контакті з поверхнею, що суттєво підвищує ефективність очищення міжзубного простору та інших важкодоступних місць у ротовій порожнині.
ВОДОНЕПРОНИКНИЙ КОРПУС
Xiaomi T200C Electric Toothbrush має ступінь водонепроникності IPX7, що дозволяє занурювати її у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин. Таким чином, Ви можете спокійно приймати душ під час чищення зубів і не турбуватися про безпеку та працездатність пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MiJia |
| Количество возвратно-вращательных движений в минуту | 31000 |
| Количество насадок | 2 |
| Количество пульсаций в минуту | 31000 |
| Количество скоростей | 2 |
| Особенности | Футляр |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зубная щетка |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Форма основной насадки | круглая |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 25 мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 145 кг |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Дополнительные характеристики ирригатор | |
| Режим работы (подачи струи) | Моноструя, Турбопоток |
| Тип ирригатора | Портативный |
| Фильтр для очистки воды | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Blue |
- Цена: 1 242 ₴
