
- В наличии
- Код: 00155091
Фен Xiaomi Mijia Negative Ion Hair Dryer H301 Purple + (перехідник на EU розетку)
1 837 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Швидка сушка за 2 хвилини: завдяки потужному безщітковому двигуну 110 000 об/хв він створює швидкий повітряний потік 62 м/с, що забезпечує швидке сушіння волосся.
Акустична оптимізація для низького рівня шуму: фен містить у собі кілька методів акустичного шумозаглушення, забезпечуючи тихішу роботу.
200 мільйонів негативних іонів: фен виділяє негативні іони високої концентрації, приборкуючи кучеряве волосся і підвищуючи гладкість волосся. Він використовує техніку сушіння з постійною температурою за 57°, забезпечуючи комфортну температуру і м'який повітряний потік для захисту шкіри голови і волосся від надмірного тепла.
Інтелектуальний і точний контроль температури: фен обладнаний інтелектуальним визначенням температури та регулюванням у реальному часі, забезпечуючи м'яке й оптимальне сушіння без ушкодження шкіри голови та волосся.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiJia |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 3 |
| Мощность фена | 1600 Вт |
| Режим Турбо | Нет |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Холодный обдув | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Нет |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 |
- Цена: 1 837 ₴
