
- В наличии
- Код: 00155090
Розумні ваги Xiaomi Mijia Scale S200 Bluetooth 5.0 White
983 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Розумні ваги Smart Body Fat Scale S200 мають розширений функціонал, чудові технічні характеристики і стильний зовнішній вигляд. Мають вбудований високоточний датчик, виготовлений із марганцевої сталі. Він потрібний для відстеження всіх змін у вазі з точністю до 50 грам.
ВИСОКА ТОЧНІСТЬ
Ваги використовують для порівняння результатів «золотий стандарт» DEXA-сканування. Що ближче кореляція результатів до 1, то точніше виміру. Ваги показують значення 0,93. Ви можете бути впевнені у точності показників!
ДОДАТОК
Ваги сумісні з мобільним додатком Mi Home. Дані фіксуються та автоматично зберігаються. У додатку зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Для наочності всі зміни в організмі представлені у вигляді нехитрих графіків.
РЕЖИМИ ЗВАЖУВАННЯ
Враховуючи розширений функціонал пристрою, неважко здогадатися, що його можна використовувати для зважування невеликих предметів.
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ
Пристрій можна використовувати не тільки для зважування дорослої людини, а й для дитини. Для цього одному з батьків слід стати на ваги, тримаючи дитину на руках. Розумна система з високою точністю вимірювань розрахує вагу дитини та збереже показники. Подібним чином можна зважувати і домашніх тварин.
ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
Пристрій здатний розпізнати кожного члена сім'ї, зчитуючи їхню вагу та інші параметри тіла. Крім цього, в системі існує і гостьовий режим.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiJia |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Система диагностики | Нет |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 50 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Тип элементов питания | 2 AA |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24.5 мм |
| Глубина | 24.5 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисплей | LED |
| Материал платформы | ABS-пластик+скло |
- Цена: 983 ₴
