
- В наличии
- Код: 00155055
Селфі-монопод Ulanzi MG-003 Magnetic Selfie Stick Pro Black
2 036 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Селфі-монопод Ulanzi MG-003 Pro оснащений потужними магнітами N52, які утримують пристрої вагою до 5 кг, забезпечуючи надійну фіксацію смартфона. Магнітне кріплення ідеально підходить для MagSafe-аксесуарів та інших сумісних пристроїв. Насолоджуйтесь зручністю використання як у портретному, так і в ландшафтному режимі завдяки обертанню на 360°.
ЗРУЧНІСТЬ ЗЙОМКИ НА БУДЬ-ЯКІЙ ВІДСТАНІ
Зйомка стає простішою завдяки 7-секційному висувному дизайну, який збільшує висоту від 395 мм до 1365 мм. Це робить MG-003 Pro універсальним рішенням для селфі, відеоблогів або прямих трансляцій. Вбудований Bluetooth-пульт із дальністю до 10 м дозволяє робити кадри без необхідності фізичного контакту з пристроєм.
ЛЕГКИЙ ТА ПОРТАТИВНИЙ ДИЗАЙН
З вагою всього 275 г цей штатив-селфі-монопод легко брати із собою будь-куди. Компактний розмір та зручність транспортування роблять MG-003 Pro ідеальним вибором для подорожей та зйомок у русі. Він чудово підходить як для використання в приміщенні, так і на вулиці.
ІДЕАЛЬНО ДЛЯ СТВОРЕННЯ КОНТЕНТУ
Ulanzi MG-003 Pro — це універсальне рішення для створення контенту. Сумісність із широким спектром пристроїв робить його незамінним інструментом для фотографів, відеоблогерів та стримерів. Використовуйте цю палицю-штатив, щоб підняти рівень свого контенту на нову висоту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Длина в сложенном состоянии | 243 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 7 |
| Максимальная высота штатива | 1365 мм |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Особенности | Дистанционное управление |
| Состояние | Новое |
| Тип | Монопод для селфи |
| Тип головки | 3D |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 275 |
| Материал | ABS + PC + алюмінієвий сплав |
- Цена: 2 036 ₴
