
- В наличии
- Код: 00154999
Медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick MDZ-24-AA (942099) Smart-stick, 1GB, Android 9.0, Full HD (1920x1080)
2 859 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Мініатюрна приставка Xiaomi Mi TV Stick забезпечує доступ до різноманітного контенту і дозволяє дивитися потокове відео у високій роздільній здатності. За розмірами приставка порівнянна зі звичайною флешкою, тому її можна легко брати з собою в будь-яку подорож.
ОПТИМІЗОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Приставка Xiaomi Mi TV Stick оснащена високопродуктивним 4-ядерним процесором Amlogic S905 Y2 Cortex A53 і значним об'ємом оперативної і вбудованої пам'яті. Завдяки сучасним технічним можливостям приставка може транслювати потокове відео у високій роздільній здатності без спотворень і затримок.
ПІДТРИМКА ОБ'ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ
У поєднанні з чудовим об'ємним стереозвучанням Dolby і DTS-HD вам забезпечений ефект повного занурення.
ПОТУЖНИЙ ГРАФІЧНИЙ ПРОЦЕСОР
Сучасний продуктивний графічний процесор ARM Мali - 450 відтворює екшн-відео без спотворень і збоїв. Всі персонажі на екрані рухаються природно і плавно, картинка заворожує високою деталізацією і чіткістю.
ДВОХДІАПАЗОННИЙ WI-FI. BLUETOOTH 4.2
Приставка Xiaomi Mi TV Stick працює по протоколу 802.11 a / b / g/n / ac і використовує дводіапазонну антену, які забезпечують високу швидкість передачі даних на віддалені відстані і потужний і стабільний сигнал. Bluetooth 4.2 дозволяє підключати до приставки бездротові навушники, портативні колонки та інші пристрої. Версія 4.2 має низьке енергоспоживання, відрізняється надійним і стабільним з'єднанням.
ЦЕНТР РОЗВАГ
Отримайте швидкий доступ до попередньо встановлених додатків Netflix, YouTube і Prime video. Користуйтеся Google Play Store, щоб завантажити потрібні вам програми. Викликайте голосового помічника Google assistant для швидкого пошуку контенту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| MP3 плеер | Есть |
| USB-интерфейс | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Голосовое управление | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | smart stick медиаплеер |
| Тип питания | Сеть 12 В |
| Комплектация | |
| Автомобильный адаптер | Нет |
| Сетевой адаптер | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15.2 мм |
| Ширина | 30.2 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 |
| Операционная система | Android 9 Pie |
- Цена: 2 859 ₴
