
- В наличии
- Код: 00154910
Оперативна пам'ять DDR4 Wibrand 8GB 2666MHz CL19 SODIMM
3 291 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оперативна пам'ять — один із найважливіших компонентів, який забезпечує швидкість обробки даних у комп'ютерній системі. Дана планка DDR4 Wibrand 8GB 2666MHz CL19 SODIMM виготовлена компанією Wibrand, у основі лежать чіпи із високим запасом надійності.
DDR4 Wibrand 8GB 2666MHz CL19 SODIMM забезпечує хорошу надійність і продуктивність системи та обробки процесів. Побудована на базі перевірених компонентів, що гарантує стабільність роботи. Об'єм даної планки становить 8 ГБ, чого вистачить для системи початкового та середнього рівня, а також для розширення існуючої пам'яті для збільшення продуктивності.
Виготовлена у форм-факторі SODIMM, що означає її призначення для встановлення у системи ноутбуків. Заявлена частота роботи — 2666 МГц.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wibrand |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Номинальное напряжение, В | 1.2 В |
| Объем одного модуля | 8 GB |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Частота памяти | 2666 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC19200 |
| Напряжение питания | 1.2 V |
| Особенности | non-ECC;Unbuffered |
| Назначение | Для ноутбуков |
| Система охлаждения | Відсутній |
- Цена: 3 291 ₴
