
- В наличии
- Код: 00154395
Bluetooth-ресивер BOROFONE BC64 Contento dual-port car BT receiver with built-in cable Black
224 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
BOROFONE BC64 Contento dual-port car BT receiver with built-in cable Black — це універсальний блютуз ресивер/трансмітер, що надає безліч можливостей для розширення функціональності ваших пристроїв. Завдяки передовій версії Bluetooth 5.0, він забезпечує швидкий і стабільний бездротовий зв'язок з іншими сумісними пристроями.
ФУНКЦІЇ РЕСИВЕРА
BOROFONE BC64 дає змогу перетворити вашу звичайну дротову аудіо-техніку на бездротову. Просто під'єднайте ресивер до пристрою за допомогою 3.5мм аудіо-роз'єму, і ви зможете насолоджуватися високоякісним звуком без зайвих дротів. Вбудований мікрофон дає змогу використовувати ресивер для голосових дзвінків із підтримкою гучного зв'язку. Це ідеальне рішення для безпечних розмов під час водіння або коли вам необхідні вільні руки.
ЗАРЯДЖАННЯ ПРИСТРОЇВ
Модель оснащена функцією швидкої зарядки, дозволяє заряджати відразу два гаджети за допомогою вихідних роз’ємів Type-C та USB-A. Загальна сила струму становить 3 А, потужність 15 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| USB-интерфейс | Да |
| Автономное питание | Есть |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дисплей | Нет |
| Поддержка iPod | Нет |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Автомобильный адаптер | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 г |
| Длина | 1 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Подключение устройства | USB роз'єм;Bluetooth;Лінійний вхід AUX 3.5 мм |
| Поддерживаемые форматы | MP3;WAV;AIFF;FLAC;OGG |
- Цена: 224 ₴
