
- В наличии
- Код: 00154169
Світильник HOCO HX16 2W. 1200 mAh. Silicone lamp Rabbit
581 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Нічник Hoco HX16 завдяки своєму чарівному силіконовому дизайну з кроликом принесе м'яке, затишне освітлення в будь-яку дитячу кімнату. Виготовлений з приємного для шкіри, м'якого силікону, цей ніжний нічник створений для постукування, поплескування — ідеально підходить для маленьких ручок.
КЕРУВАННЯ ДОТИКОМ
Легко вмикайте/вимикайте світло або регулюйте один з 3 рівнів яскравості простим дотиком, поплескуванням або стисканням.
М'ЯКІ, БЕЗПЕЧНІ МАТЕРІАЛИ
Виготовлений з високоякісного силікону з компонентами PP та ABS, що забезпечує м'який та безпечний дотик для дітей.
30-ХВИЛИННИЙ ТАЙМЕР СНУ
Автоматично вимикається через 30 хвилин для економії енергії та щоб допомогти дітям міцно заснути.
ВИТРИВАЛИЙ ТА ПОРТАТИВНИЙ
Оснащений акумулятором ємністю 1200 мАг, що забезпечує до 7 годин використання; повністю заряджається приблизно за 3 години.
ЧУДОВІ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ
Виберіть один з двох милих стилів — «Ліниве каченя» або «Пухкий зайчик» — щоб вони пасували до декору вашої дитячої кімнати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | силикон |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал плафона, подвесок | Силикон |
| Напряжение сети | 110~240 В |
| Мощность | 2 Вт |
| Мощность лампы | 2 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип | Светильник накладной |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 143 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Цена: 581 ₴
