
- В наличии
- Код: 00153973
Трекер HOCO E91 Tiger intelligent positioning anti-lost device White
415 ₴
Трекер Hoco E91 Tiger Anti-Lost — це сучасний та ефективний засіб для забезпечення безпеки гаджетів та інших цінних речей. Аксесуар привертає увагу стильним дизайном, поставляється в надійному чохлі-бампері з петелькою, який захистить від пошкоджень та дозволить зафіксувати його, наприклад, на рюкзаку, сумці чи кільці разом із ключами. Завдяки компактним розмірам трекер можна носити в портмоне, покласти в кишеню дитини або помістити в багаж під час подорожей. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного пластику. Його заокруглені грані, глянцеві та матові деталі забезпечать приємні тактильні відчуття, а прозора панель дозволяє розглянути внутрішні електронні компоненти та підкреслює вишуканий дизайн аксесуара.
Вбудований модуль GPS дозволить з неймовірною точністю визначити місцезнаходження та відстежувати переміщення трекера, а підтримка звукового сигналу зробить пошук ще зручнішим. Джерелом живлення для трекера є знімна батарейка стандарту CR2032 ємністю 210 mAh, якої вистачить приблизно на 9–12 місяців використання. Підтримка роботи з Apple Find My забезпечує його сумісність із великою кількістю моделей iPhone, iPad та iPod.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Алгоритм сбора координат | По временному интервалу |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP10 |
| Поверка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип GPS-приемника | GPS-трекер |
| Питание | |
| Емкость встроенной АКБ | 210 мАч |
| Встроенная АКБ | Нет |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Количество батареек | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 9 мм |
| Длина | 31 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Дисплей | |
| Цветопередача ЖК дисплея | Монохромная |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 210 мА/год |
| Вес | 7 |
| Цвет | Белый |
- Цена: 415 ₴
