
- В наличии
- Код: 00153945
Ваги торговельні електронні (600кг)+WiFi зі стійкою
4 657 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ваги підлогові застосовуються для зважування вантажів при облікових та технологічних операціях на виробництві, торгівлі, сільському господарстві, ветеринарії та інших галузях господарської діяльності.
Живлення – від мережі 220V та вбудований 6V акумулятор.
Час безперервної роботи без підключення до мережі 36 годин.
Водонепроникна клавіатура.
Розмір платформи 600*450мм
Мають 7 осередків пам'яті для ціни.
Живлення – від мережі 220V та вбудований 6V акумулятор.
Час безперервної роботи без підключення до мережі 36 годин.
Водонепроникна клавіатура.
Розмір платформи 600*450мм
Мають 7 осередків пам'яті для ціни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Voltronic |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный вес | 600 кг |
| Тип весов | Торговые |
| Тип управления | Электронное |
| Описание платформы весов | |
| Длина платформы | 450 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Ширина платформы | 450 мм |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип питания | Акумулятор;Мережа 220 В |
- Цена: 4 657 ₴
