
- В наличии
- Код: 00153893
Генератор інверторний БЕНЗИНОВИЙ MXR3800 (3,2 kW), однофазний, 220V, 50Hz, об'єм бака 4л, ручний запуск
40 320 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
MaxpeedingRods MXR3800DF — це сучасний інверторний генератор із технологією Dual Fuel, який може працювати як на бензині, так і на пропан-бутані (LPG). Завдяки інверторній технології генератор забезпечує стабільну чисту синусоїду, що дозволяє безпечно живити чутливу електроніку: ноутбуки, телевізори, зарядні станції, газові котли та іншу техніку.
Попередником цієї моделі є хітовий генератор MXR3500, який зарекомендував себе як надійне та популярне рішення для резервного живлення. У моделі MXR3800DF виробник врахував побажання користувачів та вдосконалив функціональність — генератор отримав інформаційний дисплей для зручного контролю параметрів роботи, а також двопаливну систему (Dual Fuel), що дозволяє використовувати як бензин, так і газ (LPG).
Модель MXR3800DF поєднує високу ефективність, мобільність і тиху роботу, що робить її ідеальним рішенням для резервного живлення будинку, кемпінгу, виїзних робіт, а також використання на дачі або будівельному майданчику
Характеристики
Максимальна потужність, кВт 3.5
Номінальна потужність, кВт 3.2
Витрати палива, л/г 0.35
Матеріал обмотки мідь
Вид палива Бензин, Газ (пропан-бутан)
Об''єм паливного баку, л 4.0
Час автономної роботи, год 7
Система пуску Ручний стартер
Номінальна напруга, В 230
Частота, Гц 50
К-сть фаз 1
Рівень шуму, дб 58
Двигун DK164F/P, 4-тактний двигун з верхнім розташуванням клапанів
Об'єм двигуна, куб.см 145
Потужність, к/с 5.0
Тип альтернатора асинхронний
Розетки 1x16А (230 В), 1x12В, 2-USB
Габарити 48x30.5x43
Вага 25
Тип установки портативна
Система охолодження повітряна
Робоча температура -15С - +40С
Виробник MaXpeedingRods
Країна виробник Китай
Режим роботи резервний
Гарантійний термін, міс. 12
Клас захисту IP23M
Попередником цієї моделі є хітовий генератор MXR3500, який зарекомендував себе як надійне та популярне рішення для резервного живлення. У моделі MXR3800DF виробник врахував побажання користувачів та вдосконалив функціональність — генератор отримав інформаційний дисплей для зручного контролю параметрів роботи, а також двопаливну систему (Dual Fuel), що дозволяє використовувати як бензин, так і газ (LPG).
Модель MXR3800DF поєднує високу ефективність, мобільність і тиху роботу, що робить її ідеальним рішенням для резервного живлення будинку, кемпінгу, виїзних робіт, а також використання на дачі або будівельному майданчику
Характеристики
Максимальна потужність, кВт 3.5
Номінальна потужність, кВт 3.2
Витрати палива, л/г 0.35
Матеріал обмотки мідь
Вид палива Бензин, Газ (пропан-бутан)
Об''єм паливного баку, л 4.0
Час автономної роботи, год 7
Система пуску Ручний стартер
Номінальна напруга, В 230
Частота, Гц 50
К-сть фаз 1
Рівень шуму, дб 58
Двигун DK164F/P, 4-тактний двигун з верхнім розташуванням клапанів
Об'єм двигуна, куб.см 145
Потужність, к/с 5.0
Тип альтернатора асинхронний
Розетки 1x16А (230 В), 1x12В, 2-USB
Габарити 48x30.5x43
Вага 25
Тип установки портативна
Система охолодження повітряна
Робоча температура -15С - +40С
Виробник MaXpeedingRods
Країна виробник Китай
Режим роботи резервний
Гарантійний термін, міс. 12
Клас захисту IP23M
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MXR |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 3.2 кВт |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Длина | 4 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Нет |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 58 дБ |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 4 |
| Марка двигателя | DK164F/P |
| Объем двигателя | 145 куб. см |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 40 320 ₴






