
- В наличии
- Код: 00153888
Акумуляторна батарея AGM RITAR RT12140H, Gray Case, 12V 14.0Ah ( 151 x 98 x 95 (101) ) Q4
1 248 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея AGM RITAR RT12140H – правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування – це про акб RITAR!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів – 6
• тип клем - F2
• тип батареї – AGM
• напруга – 12 V
• внутрішній опір – 12 мОм
• ємність – 14 Ah
• максимальний струм розряду – 160 А
• максимальний зарядний струм – 3,6 A
• напруга заряду в циклічному режимі – 14,6 В ~ 14,8 В при 25 °С
• напруга заряду в буферному режимі – 13,7 В ~ 13,9 В при 25 °С
• Діапазон робочих температур:
- розряд: -20°C ~ 60°C
- заряд: 0 ° C ~ 50 ° C
- зберігання: -20°C ~ 60°C
- нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C
• розміри пристрою (ДхШхВ) – 151х98x101 мм
• вага – 4,2 кг (Допуск ± 5,0%)
Зверніть увагу! Недотримання напруги та струмів заряду-розряду може призвести до пошкодження акумулятора та втрати гарантії.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів – 6
• тип клем - F2
• тип батареї – AGM
• напруга – 12 V
• внутрішній опір – 12 мОм
• ємність – 14 Ah
• максимальний струм розряду – 160 А
• максимальний зарядний струм – 3,6 A
• напруга заряду в циклічному режимі – 14,6 В ~ 14,8 В при 25 °С
• напруга заряду в буферному режимі – 13,7 В ~ 13,9 В при 25 °С
• Діапазон робочих температур:
- розряд: -20°C ~ 60°C
- заряд: 0 ° C ~ 50 ° C
- зберігання: -20°C ~ 60°C
- нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C
• розміри пристрою (ДхШхВ) – 151х98x101 мм
• вага – 4,2 кг (Допуск ± 5,0%)
Зверніть увагу! Недотримання напруги та струмів заряду-розряду може призвести до пошкодження акумулятора та втрати гарантії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 14 А·ч |
| Активный материал отрицательных пластин | Двуокись свинца |
| Активный материал положительных пластин | Губчатый свинец |
| Цвет корпуса | Серый |
| Количество сурьмы | 6 % |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Материал решетки пластины | Свинец-сурьма |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 3.6 А |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.2 кг |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 151 мм |
| Ширина | 98 мм |
- Цена: 1 248 ₴
