
- В наличии
- Код: 00153792
Кодова клавіатура металева з вбудованим зчитувачем Proximity карт A1-ID (120 х 60 х 20)
2 249 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кодова клавіатура оснащена зчитувачем безконтактних карт або брелків на 2000 кодів
Релейні виходи NO/NC/COM
Способи відкриття: мапа, код, мапа+код
Пам'ять: 2000 карт та кодів
Інтерфейс підключення до контролера Wiegand 26 біт
Відстань зчитування карток 2-5 см
Індикація світлова, звукова
Мапи MF1, EM
Корпус із металу
Ступінь захисту: IP65/IP68
Діапазон робочих температур -45 ° C - + 60 ° C
Споживання 30 мА
Живлення DC12V-24V
Розмір 57мм * 120мм * 20мм
Розмір упаковки 140мм*90мм*40мм
Комплектація: клавіатура, шаблон кріплення, комплект кріплення, інструкція англійською мовою.
Релейні виходи NO/NC/COM
Способи відкриття: мапа, код, мапа+код
Пам'ять: 2000 карт та кодів
Інтерфейс підключення до контролера Wiegand 26 біт
Відстань зчитування карток 2-5 см
Індикація світлова, звукова
Мапи MF1, EM
Корпус із металу
Ступінь захисту: IP65/IP68
Діапазон робочих температур -45 ° C - + 60 ° C
Споживання 30 мА
Живлення DC12V-24V
Розмір 57мм * 120мм * 20мм
Розмір упаковки 140мм*90мм*40мм
Комплектація: клавіатура, шаблон кріплення, комплект кріплення, інструкція англійською мовою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Voltronic |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс | Проводной |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Протокол связи | Wiegand 26 |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Тип клавиатуры | Механическая |
| Дополнительные | |
| Индикация режима работы | Да |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Цветность монитора | Черно-белый |
| Монитор | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Общие | |
| Высота | 20 мм |
| Дополнительный источник питания | Сеть 12В |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -45 град. |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Мережа 12В-24В |
- Цена: 2 249 ₴



