
- В наличии
- Код: 00153114
Процесорний кулер Zalman CNPS9X ECO DS, ARGB LGA 1851, 1700, AM5, AM4, 4pin PWM, TDP190W, чорний
1 139 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модель | CNPS9X ECO DS |
| Розміри (мм) | 120 x 71 x 155(В)мм |
| Матеріал | Алюміній, Мідь |
| Вага | 498 гр |
| Площа розсіювання (см кв) | 5,08 |
| Теплові трубки | 4 |
| TDP | 190W |
| розміри вентилятора | 120 x 120 x 25(В)мм |
| Тип підшипника | Гідравлічний |
| Швидкість обертів вентилятору (RPM) | 600~2,100RPM±10% |
| Рівень шуму вентилятору (dBA) | 314dB(A)±10% |
| Продуктивність вентилятору (CFM) | 571CFM±10% |
| Статичний тиск | 241mmH2O±10% |
| Термін роботи вентилятора | 40,000 годин |
| Конектор вентилятора | 4-Pin |
| Метод управління вентилятором | PWM |
| Номінальне напруга | 12V DC |
| Номинальний струм | 0.13A |
| Потрібна потужність | 156W |
| Сокети | Intel : LGA1851 / 1700 |
| AMD : AM5 / AM4 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2100 об/мин |
| Максимальный уровень шума | 31 дБ |
| Напряжение питания | 12 В |
| Назначение | Для процессора |
| Разъемы | AM4 |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 498 г |
| Высота | 155 мм |
| Глубина | 155 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал радиатора | Алюміній, Мідь |
| Особенности | Регулятор обертів;Підсвічування |
| Тип подшипника | Гідравлічний |
- Цена: 1 139 ₴
