
- В наличии
- Код: 00152644
Сумка для ноутбука Wenger, BC Pro 13.3-14.1", чорна
3 949 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Коли ми говоримо про професіоналів, ми маємо на увазі елегантну сумку-портфель для ноутбука BC Pro від Wenger
Портфель допоможе вам упорядкувати все, що потрібно для вашого бізнесу чи для ділових зустрічей.
Зовнішнья тканина виготовляється з перероблених ПЕТ-пляшок.
Дизайн сконструювано таким чином, щоб ви без зусиль розмістити ноутбук 11,6–13,3 дюйма зі спеціално інтегрованим відділенням з регулюванням,
Ввбудовані кишені з захистом RFID для безпеки даних , а ще органайзер SmartOrg
Ключові особливості:
100% основної зовнішньої тканини виготовлено з перероблених ПЕТ-пляшок
Відділення для ноутбука SmartGuard
Спеціальна м'яка кишеня для планшета
Кишеня для захисту RFID
Організатор SmartOrg
Знімний, регульований, м'який плечовий ремінь
Пасок для кріплення сумки на телескопічну ручку валізи
Технічні характеристики:
Габаритні розміри : 27 x 39 x 11 см
Відсік для ноутбука: 21 x 30 x 1,5 см
Діагональ ноутбука: 13"
Діагональ планшету: 10"
Об'єм: 3 л
Вага: 0,76 кг
Матеріал: поліестер з перероблених пет-пляшок
Колір: чорний
Код виробу: 612269
Гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Вес | 0.76 г |
| Высота | 39 мм |
| Отделения | 2 основных |
| Глубина | 11 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 39 мм |
- Цена: 3 949 ₴
