
- В наличии
- Код: 00152643
Сумка для ноутбука 15,6" Wenger, Motion Deluxe Tote, чорна
3 199 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Нова жіноча сумка для ноутбуків 15,6/16" Motion Deluxe Tote від швейцарського виробника Wenger
підносить концепцію сумки-переноски на винятково новий рівень.
Багатофункціональна сумка, вона може вмістити все необхідне для робочого чи розважального дня.
Від ноутбука з планшетом до килимка для йоги чи куртки, а ще кишені з флісовою підкладкою для делікатних предметів.
Застібайте блискавку та йдіть.
Основні переваги
М'яке відділення для ноутбука
Окрема м'яка кишеня для планшета
Розширення дна за допомогою горизонтальної блискавки
Просторе основне відділення на блискавці
Органайзер для необхідних речей
Внутрішня кишеня на блискавці з флісовою підкладкою
Зовнішні ремені можна використовувати для перенесення куртки або килимка для йоги
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 46 x 31 x 18 см
Відсік для ноутбука: 37 x 25.5 x 1.5 см
Вага: 0,62 кг
Об'єм:19 л
Матеріал: нейлон
Колір: чорний
Кількість в упаковці: 5 штук
Артикул: 612543
EAN: 7613329177945
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Вес | 0.62 г |
| Высота | 18 мм |
| Отделения | 3 основных |
| Глубина | 18 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Конференц-сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 31 мм |
- Цена: 3 199 ₴
