
- В наличии
- Код: 00152638
Рюкзак для ноутбука, Wenger Ibex 17", чорно-синій
4 499 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Місткий і ергономічний міської рюкзак Wenger Ibex 17" Ballistic з безліччю відсіків.
Стиль Casual / Travel - щоденні поїздки, або короткочасні подорожі 2-3 дня.
Рюкзак Wenger Ibex 17" Ballistic має таку компоновку:
Відсік для ноутбука до 17 " + кишеня для планшета до 13" з фіксуючою стрічкою на липучці,
сітчаста кишеня на блискавці для дрібних аксесуарів (миша, кабелі та ін.),
кишеня роздільник для документів А4,
Кишеня для важливих речей знаходиться відразу за головним відсіком, практично під ручкою, здатний вмістити смартфон, портмоне, ключі.
Головне речове відділення має найбільший об'єм, і служить для розміщення поклажі,
наприклад, пари взуття і запасу одягу на пару днів або 10 важких книжок.
Габарити відсіку (ш * в * г): 32,5 x 42 x13 см.
Відсік для документів з тканинним роздільником легко дозволить розмістити 6-7 журналів, парасольку, пляшку води і багато іншого;
На лицьовій панелі знаходиться кишеня-органайзер, включає в себе:
відсіки для авторучок, візиток, кишеню для телефону, потайну кишеню на блискавці для цінних речей, карабін для ключів.
З боків рюкзака розташовані 2 сітчастих кишені - для пляшок з водою, термокружки або парасольки;
Над сітчастими кишенями розташовані дрібніші кишені на блискавках для дуже маленьких речей.
Ручка з металевого армованого тросу в пластиковій оболонці, з гумово-пластиковою накладкою для розподілу ваги.
Вся конструкція ручки кріпиться до рюкзака 4-ма заклепками і знаходиться на нейлонової стрічці.
Спинка рюкзака має 4 подушки з сітчастого матеріалу;
внутрішні частини плечових ременів оснащені "дихаючою тканиною", що істотно покращує вентиляцію.
Плечові ремені мають систему Shock Absorbing, яка забезпечує амортизацію рюкзака.
На зворотній стороні рюкзака, поруч з основною ручкою, передбачена ручка-кріплення на телескопічну ручку валізи.
Технічні характеристики:
Діагональ ноутбука: 17 "
Об'єм: 26 л
Вага: 1,68 кг
Колір чорний/синій
Артикул / code / SKU: 600638
Габаритний розмір: 37 x 47 x 28 см
Відсік для ноутбука: 28,6 x 43,2 x 4,2 см
Матеріал: нейлон + поліестер
Гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Замок | Нет |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 6-10 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размеры | |
| Вес | 1.68 кг |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 26 л |
| Ширина | 37 см |
- Цена: 4 499 ₴
