
- В наличии
- Код: 00152634
Рюкзак Wenger, XE Extent, 17", чорний
4 599 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Стиль, функціональність, комфорт, і легке носіння - це все про новий рюкзак XE Extent для ноутбуків 17" від Wenger
А ще спеціальні кишені для клавіатури, мишки, і багато чого іншого.
Ключові особливості
Основна зовнішня тканина виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок
Відділення для ноутбука з потрійним захистом Triple Protect
Спеціальна кишеня для планшета
Розширюване основне відділення
Органайзер для найнеобхідніших речей
Спеціальна кишеня для клавіатури
Кишеня для мишки
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 35 x 50 x 24 см
Відсік для ноутбука: 28,5 x 41,4 x 2.2 см
Діагональ ноутбука: 17"
Об'єм: 23 л
Вага: 1,08 кг
Матеріал: 75% поліестер з переробленого пластику + 19% поліестер + 6% ПВХ
Колір: чорний
Артикул / code / SKU: 612741
EAN: 7613329182260
Кількість в майстер боксі: 5 шт
Гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Вес | 1.08 г |
| Высота | 50 мм |
| Отделения | Наружные отделения |
| Глубина | 24 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 4 599 ₴
