
- В наличии
- Код: 00152628
Рюкзак Wenger, Next 23, Crango 16", чорний
1 699 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Зустрічайте нового кращого друга для вашого ноутбука, оновлена серія Crango від Wenger.
Удосконалений рюкзак, простий, але прогресивний, він зберігатиме всі ваші необхідні речі в оперативному стилі.
Рішення «вільні руки», яке покращує повсякденність.
Але не тільки це – бо його майстерно виготовлено з переробленого пластику, то ж у ньому є частинка турботи про довкілля.
Кожен Crango виготовляється в середньому з 12 перероблених ПЕТ-пляшок.
Одягайте цей наплічник і вперед.
Ключові переваги
Основна зовнішня тканина виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок
М'яке відділення для ноутбука
Органайзер для найнеобхідніших речей
Розділювач файлів
Просторе основне відділення
Регульовані м'які плечові лямки
М'яка задня панель
Технічні характеристики та деталі
Габаритні розміри: 33 x 46 x 22 см
Відсік для ноутбука: 25,5 x 37 x 1.5 см
Діагональ ноутбука: 15.6-16"
Об'єм: 27 л
Вага: 0,5 кг
Колір: чорний
Матеріал: 73% поліестер з переробленого пластику + 27% поліестер
Артикул / code / SKU: 612557
EAN: 7613329178287
Кількість в майстер боксі: 5 шт
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Вес | 0.5 г |
| Высота | 46 мм |
| Отделения | Наружные отделения |
| Глубина | 22 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 46 мм |
- Цена: 1 699 ₴
