
- В наличии
- Код: 00152626
Рюкзак Wenger, MX Professional 16", сірий
3 299 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Wenger MX Profesioanal універсальний діловий рюкзак підходить як для чоловіків так і для жінок.
Оптимізована висока продуктивність і утилітарна естетика створюють цей рюкзак, саме такий рюкзак повинен бути у зайнятого професіонала.
Розрахований для щоденного використання або навіть для поїздок на вихідні чи відрядження на 1-2 дні.
Wenger MX Profesioanal це на перший погляд простий рюкзак в класично-модерновому дизайні, попри те він технологічний і стильний.
Завдяки мінімалістичному вигляду він підходить як для роботи в офісі, так і для навчання, також для студентів або навіть для мандрівників.
У ньому є відділення-органайзер, де можна акуратно зберігати важливі аксесуари, такі як дроти або зарядні пристрої та документи тощо.
Інтегрована стабілізуюча платформа CaseBase гарантує, що рюкзак завжди матиме надійну підставку ( не впаде на бік)
Зручність: рюкзак оснащений високими бічними кишенями з боків на еластичних ремінцях, які надійно зберігають ваше спорядження,
а коли кишені не використовуються, вони щільно притискаються до рюкзака не додаючи об’єму.
Водонепроникні блискавки та безпечна пряжка роблять рюкзак ідеальним для ваших щоденних потреб.
Пряжка Security S / R
Технічні характеристики:
Габаритні розміри : 33 x 45 x 21 см
Відсік для ноутбука: 27 x 38,5 x 3,6 см
Діагональ ноутбука: 16"
Об'єм: 21 л
Вага: 0,8 кг
Матеріал: зносостійкий поліестер підвищеної щільності
Колір: сірий (графіт)
Код виробу: 611641
Гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Вес | 0.8 г |
| Высота | 45 мм |
| Отделения | Наружные отделения |
| Глубина | 21 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 45 мм |
- Цена: 3 299 ₴
