
- В наличии
- Код: 00152625
Рюкзак Wenger, Motion 16", чорний
3 299 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Жіночий рюкзак для ноутбука Wenger Motion 16".
Елегантний та функціональний рюкзак, підходить для будь-якого стилю одягу, від спорт та кежуал до офісно-ділового.
Це новий Motion Backpack16" від Wenger
Функціональний і стильний, він звільняє ваші руки, та зручно розміщую всі необхідні повсякденні речі від ноутбука до гаманця.
Всередині — систематичний дизайн: від кишень для ноутбука та планшета до бічних кишеньок для пляшки з водою та/або парасольки.
Ключові особливості:
М'яке відділення для ноутбука з захистом дна та бокових поверхонь
Спеціальна м'яка кишеня для планшета
Просторе основне відділення для речей
Органайзер для письмового приладдя, ключів, та речей першої необхідності.
Внутрішня кишеня на блискавці з флісовою підкладкою
Бічні кишені для пляшки води чи парасольки
Ремінець-кріплення Pass-Thru для розміщення рюкзака на телескопічній ручці валізи.
Технічні характеристики та деталі:
Габаритні розміри: 31 x 42 x 17 см
Відсік для ноутбука: 25,5 x 37 x 1.5 см
Діагональ ноутбука: 15.6-16"
Об'єм: 20 л
Вага: 0,58 кг
Колір: чорний
Матеріал: нейлон
Артикул / code / SKU: 612545
EAN: 7613329177969
Кількість в майстер боксі: 5 шт
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Вес | 0.58 г |
| Высота | 42 мм |
| Отделения | 3 основных |
| Глубина | 17 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи по способу отделки | нейлон |
- Цена: 3 299 ₴
