
- В наличии
- Код: 00152624
Рюкзак Wenger, BC Mark Slimline 12-14", чорний
3 799 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Якщо ви шукаєте рюкзак для ноутбука, наповнений геніальними рішеннями для зберігання, і щоб рюкзак мав тонкий профіль і не менш елегантний вигляд,
з рюкзаком BC Mark Slimline 12-14 від Wenger ви на 100% влучите у ціль, це саме те що вам потрібно, без всіляких перебільшень
Рюкзак BC Mark Slimline має вельми організовану та продуману внутрішню будову, він водночас і тонкий і місткий, комфортабельний і розумний.
Цей рюкзак оснащено фірмовим органайзером SmartOrg для повсякденних речей, і спеціальною кишенею для навушників,
прихованою кишенею для зберігання цінних речей, і м’яким відділенням для захисту ноутбука.
Все це разом забезпечує і вишуканий стиль і першокласну функціональність.
Ключові особливості:
Спеціальна кишеня для навушників
Дві бічні кишені вміщають пляшку з водою або парасольку
Прихована захисна кишеня
Відділення для ноутбука SmartGuard, регулюється від 12''-14''
Організатор Smart Org зберігає шнури живлення, зарядні пристрої та візитівки
Регульовані плечові ремені для максимального комфорту
Технічні характеристики:
Габаритні розміри : 30 x 45 x 18 см
Відсік для ноутбука: 25 x 34 x 2.8 см
Діагональ ноутбука: 14"
Діагональ планшету: 10"
Об'єм:18 л
Вага: 0,9 кг
Матеріал: зносостійкий поліестер
Колір: чорний
Код виробу: 610185
Гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Вес | 0.9 г |
| Высота | 45 мм |
| Глубина | 18 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | Потайна кишеня на блискавці;Зовнішні відділення;Відділення для візитівок |
- Цена: 3 799 ₴
