
- В наличии
- Код: 00152598
Валіза Wenger, Oryson, велика, пластик, 4 колеса, сіра
7 799 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Валіза велика Wenger Oryson Hardside Case з розширенням, полікарбонат.
Незалежно від ваших намірів, вирушати у відрядження чи на відпочинок мрії,
ви можете повністю покластися на нову колекцію валіз Oryson від Wenger, щоб ваші переїзди проходили як найліпше.
В нагоді стане функція розширення (зібльшення об'єму), за потреби об'єм валізи можна зібльшити.
Вбудований 3-х значний кодовий замок TSA (Travel Sentry®) - це додаткова і безпекаі зручність, куди б ви не поїхали.
В середині валізи ви знайдете кишеню на блискавці та стабілізуючі компресійні ремінці,
що забезпечують зручну організацію та фіксацію ваших речей.
Ключові переваги
Міцний корпус з полікарбонату
Кодовий замок, схвалений Travel Sentry®
Розширення 2 дюйми ( 5 см) забезпечує додатковий простір для поклажі
Внутрішня сітчаста кишеня на блискавці на перегородці
Компресійні ремені стабілізують ваші речі
Система з чотирьох здвоєних коліс з неймовірним тихим ходом
Телескопічна ручка с фіксацією в декількох положеннях
Технічні характеристики та деталі:
Розмір: велика (L)
Габаритні розміри: 51 x 75 x 31/36 cm
Вага: 4.86 кг
Об'єм: 103 л / 121л
Колір: сірий (anthracite)
Матеріал: 70% перероблений полікарбонат PC + 30% полікарбонат PC
Кодовий замок: інтегрований в корпус замок TSA
Carton Quantity: 1 pcs
SKU: 653210
EAN: 7611160267856
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Гарантийный срок | 5 мес |
| Замок | TSA кодовый |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Поликарбонат |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 4.86 кг |
| Высота | 75 см |
| Глубина | 31 см |
| Объем | 121 л |
| Ширина | 75 см |
- Цена: 7 799 ₴
