
- В наличии
- Код: 00152595
Валіза Wenger, Motion, полікарбонат, гігант, 81см, 135/157л, TSA, 4 колеса, сірий
8 099 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Колекція твердих валіз Wenger Motion з полікарбонату від швейцарського виробника складаних ножів Wenger
Великий розмір (Large Hardside Case) дещо збільшеного розміру ніж стандарт великих валіз,
і має корисний об'єм 135 літрів, а з розширинням корисний об'єм може бути збільшено до 157 літрів.
Міцний матеріал корпуса, вбудований замок системи TSA і подвійна блискавка надають безкомпромісну безпеку вашим речам.
На додачу привабливий і водночас строгий вигляд з матеріалами найвищої якості.
Ключові особливості та переваги
• Кодовий замок Travel Sentry® Approved
• Розширення 2"/5 см
• Подвійна захисна блискавка
• Компресійні ремені стабілізують вашу поклажу
• Внутрішня сітчаста кишеня на блискавці
• Знімна сумка для взуття
• 4 тихі подвійні колеса, які напрочуд легко котяться і майже безшумні
Технічні характеристики:
Розмір: великий (L)
Габаритні розміри: 54 x 81 x 34/39 cm
Вага: 5.38 кг
Об'єм: 135л / 157л
Колір: сірий (ASH GREY)
Матеріал: суміш полікарбонату (PC) та + АБС-пластику (ABS)
Кодовий замок: інтегрований в корпус замок TSA
Кількість в упаковці : 1 шт
Артикул/SKU: 612707
EAN: 7613329181010
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Гарантийный срок | 5 мес |
| Замок | TSA кодовый |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Поликарбонат |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Гигант |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 5.38 кг |
| Высота | 81 см |
| Ширина | 81 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 3439 |
| Объем | 135157 |
- Цена: 8 099 ₴
