
- В наличии
- Код: 00152589
Валіза Wenger, BC Packer Softside, мала, текстильна, 4 колеса, чорна
6 599 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Подорожуйте спокійно з валізою BC Packer Carry-On Softside від Wenger.
Пропливайте через аеропорт і ковзайте крізь натовпи завдяки різноспрямованим тихим колесам, які забезпечують відмінне керування з мінімальними зусиллями.
Замок TSA зберігає ваші речі в безпеці, а USB-порт забезпечує зв’язок, а в передньому відділенні можна зберігати 16-дюймовий ноутбук і 12-дюймовий планшет для легкої роботи в дорозі.
Зручні кишені розроблені з урахуванням зручності та функціональності.
Особливості:
Переднє відділення виконує роль мобільного офісу з 16-дюймовим ноутбуком і 12-дюймовою кишенею для планшета
Вбудований кодовий замок Travel Sentry®
4 тихі колеса з подвійними колесами, які легко котяться
USB-штекер із шнуром для зарядки
Вбудований лоток ідентифікатора для імені та адреси в разі втрати багажу
Внутрішня кишеня для зберігання акумулятора
Стійкий до стирання матеріал
Багатофункціональна гнучка кишеня
Компресійні ремені для фіксації/утримання вашої поклажі
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 44 х 55 х 20см
Колір: чорний
Матеріал: поліестер
Колір: чорний
Об'єм: 34 л
Вага: 3,2 кг
Код товару: 610164
Гарантія: 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Замок | TSA кодовый |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 34 л |
- Цена: 6 599 ₴
