
- В наличии
- Код: 00152587
Валіза Wenger, Amplar, мала, пластик, 4 колеса, синя
3 689 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Валіза мала Wenger Amplar Carry-On Hardside Case, АБС-пластик.
Насолодження та відсутність стресів при підготовці до чергової подорожі, це все про валізи Wenger з нової колекції Amplar.
Простота, лаконічність, стильний сучасний вигляд та прийнятна ціна з 5-ти річною гарантією.
Пластиковий корпус з міцного АБС-пластику з додатковим захистом кутів у вигляді поліуретанових (прогумованих) накладок.
Простий і надійний кодовий 3-х значний замок
В середині роздільних на блискавці, кишеня на блискавці для дрібниок, та стабілізуючі компресійні паски,
що забезпечують зручну організацію та фіксацію ваших речей.
Ключові переваги та особливості:
Міцний корпус з АБС-пластику з накладками на кутах
Компресійні паски
Система з чотирьох коліс з тихим ходом
Телескопічна ручка с фіксацією в декількох проміжних положеннях
Дві ручки для перенесення.
Технічні характеристики та деталі:
Розмір: мала (S)
Габаритні розміри: 37 x 53 x 23 cm
Вага: 2.66 кг
Об'єм: 33 л
Колір: темно-синій (Navy Blue)
Матеріал: 100% ABS пластик
Кодовий замок: інтегрований 3-х значний (без функції TSA)
Carton Quantity: 1 pcs
SKU: 653144
EAN: 7611160256355
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Гарантийный срок | 5 мес |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | АБС-пластик |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 2.66 кг |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 23 см |
| Объем | 33 л |
- Цена: 3 689 ₴
