
- Нет в наличии
- Код: 00152583
Валіза Wenger Skyon Hardside Large, велика, полікарбонат, TSA, 4 колеса, розширення, сірий
7 999 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Wenger Skyon Large, велика валіза, з фронтальним завантаженням, стоврено для сучасних мандрівників.
Практична, надійна та міцна валіза, виготовлена зі 100% полікарбонату, має фронтальний доступ для легкого пакування.
Комбінований замок Travel Sentry® Approved, та подвійна застібка-блискавка забезпечують безпеку ваших речей протягом усієї подорожі.
Функція розширення ( збільшення об'єму аж на 17 літрів) забезпечує додаткову місткість для пакування ваших речей.
Skyon Large дарує надлегке маневрування в гамірних воказалах чи в терміналах аеропортів.
Ключові переваги та особливості:
• Комбінований кодовий замок Travel Sentry® Approved
• Подвійна блискавка
• Розширення забезпечує додатковий простір для пакування
• Компресійні ремені стабілізують ваші речі
• Чотири подвійні колеса
• Телескопічна ручка з регулюванням висоти у декількох проміжних положеннях
• Ручка для зручного перенесення
Технічні характеристики
Габаритні розміри: 51 x 73 x 30/35 см
Вага: 5.22 кг
Об'єм: 103/120л
Матеріал: полікарбонат 100% PC
Колір: темно-сірий (anthracite)
Замок: кодовий замок TSA
Code/SKU: 653567
EAN: 7611160294913
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Гарантийный срок | 5 мес |
| Замок | TSA кодовый |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Поликарбонат |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Для мужчин |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 5.22 кг |
| Высота | 73 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 120 л |
| Ширина | 73 см |
- Цена: 7 999 ₴
