
- Нет в наличии
- Код: 00152259
Чохол Tucano Today Sleeve 13"/14", жовтий
1 349 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол Tucano TODAY для ноутбуків 13,3 -14,1 дюймів
Елегантний і м'який на дотик чохол зі штучної шкіри для ноутбуків 13-14 '' з внутрішньої підкладкою з пеноматериала з ефектом пам'яті.
Забезпечує відмінний захист від ударів, струсів і невеликих падінь.
Фіксатор Anti-Slip System® ідеально підходить для захисту вашого ПК, роблячи цей чохол виключно безпечним.
Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу.
Особливості:
• М'який чохол, що імітує штучну шкіру.
• Набивання з піни з ефектом пам'яті.
• Захисна стрічка Anti-Slip System®.
• Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу.
Параметри:
Артикул: BFTO1314-Y
Рекомендований розмір пристрою: 33 x 23,5 x 2 см
Габарити: 35 x 25,5 x 2,5 см
Колір: Жовтий
Матеріал: еко шкіра
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Отделения | Наружный карман без застежки |
| Диагональ экрана ноутбука | 13,3" |
| Цвет | Желтый |
| Крепление на тележку | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Особенности | Противоударный корпус |
| Плечевой ремень | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Чехол |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Размеры | |
| Высота | 2.5 мм |
| Глубина | 2.5 мм |
| Глубина основного отделения | 2 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
- Цена: 1 349 ₴
