
- Нет в наличии
- Код: 00152236
Чохол Tucano Gommo MB Pro 14", зелений
1 635 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Водонепроникний чохол із прогумованого матеріалу Tucano Gommo для MacBook Air 15" або для ноутбуків 14"
Чохол Gommo має одне м’яке відділення з вбудованими неопреновими кутовими клапанами які призначені для захисту кутів ноутбука,
а також зручну зовнішню кишеню для аксесуарів на блискавці.
Призначено для:
MacBook Air 15" (2023-2024)
Ноутбук 13.3-14"
Особливості:
• Водонепроникний прогумований матеріал
• Зовнішня кишеня для аксесуарів
• Зручна застібка-блискавка з двома зіпперпуллерами
• Захисні кутові клапани з неопрену виконують 2 функції одночасно: захист кутів лептопа і Anti-Slip-System (для фіксації вашого пристрою і убезпечення від випадкового випадіння з чохла)
• М'яке відділення для ноутбука зі спеціальним anti-scratrch покриттям
Технічні характеристики і параметри:
Габаритні розміри: 36 x 25.5 x 2 см
Рекомендований розмір пристрою: 34.04 x 23.76 x 2 см
Матеріал: прогумована текстильна тканина
Колір: зелений (темно-оливковий)
Артикул: BFGOM1314-VM
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Отделения | Наружный карман на застежке |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" |
| Цвет | Зелёный |
| Крепление на тележку | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Особенности | Защита углов |
| Плечевой ремень | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Чехол |
| Тип застежки | Молния |
| Материал | Неопрен |
| Размеры | |
| Высота | 2 мм |
| Высота основного отделения | 2 мм |
| Глубина | 2 мм |
| Глубина основного отделения | 2 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
- Цена: 1 635 ₴
