
- Нет в наличии
- Код: 00152227
Чохол Tucano Elements 2 MB Air 15", синій
1 599 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Чохол Tucano Elements 2 для MacBook Air 15" та Ноутбуків 14"
Цей чохол ще називають "друга шкіра", і він розрахований для MacBook Air/Pro 15 і ноутбуків 14 дюймів
Він виготовлений з матеріалу, частково виготовленого з переробленого пластику.
Внутрішнє захисне відділення Second Skin Elements 2 обшито м’яким, стійким до подряпин матеріалом
із внутрішньою стрічкою фірмової ситеми від Tucano Anti-Slip-System.
Призначеною для фіксації вашого пристрою і убезпечення від випадкового випадіння з чохла.
А ще шви Flat-lock для мінімальної товщини та щільного прилягання, це гарантує більш тонкий профіль і чудовий захист.
Призначено для:
MacBook Air 15" (2023-2024)
Ноутбук 13.3-14"
Особливості:
• Виготовлено з матеріалу, з частковим застосуванням переробленого пластику
• Рамка контрастного кольору
• Ремінець Anti-Slip-System для захисту вашого ноутбука
• Конструкція з плоским замком для ідеальної посадки
Технічні характеристики і параметри:
Габаритні розміри: 36 x 26 x 2 см
Рекомендований розмір пристрою: 34.04 x 23.76 x 1.15 см
Матеріал: неопрен товщиною 4мм
Колір: синій + контрасна рамка
Артикул: BF-E-MB215-B
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Отделения | Наружные отделения |
| Диагональ экрана ноутбука | 15" |
| Цвет | Синий |
| Крепление на тележку | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Неопрен |
| Плечевой ремень | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Чехол |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Размеры | |
| Высота | 2 мм |
| Высота основного отделения | 2 мм |
| Глубина | 2 мм |
| Глубина основного отделения | 2 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Протиударний корпус;Захист кутів;Замок |
- Цена: 1 599 ₴
