
- В наличии
- Код: 00152201
Сумка для ноутбука, Tucano Lamini 13.3/14", чорний
1 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тонка сумка Tucano LAMINI 13.3/14 дюймів
Особливості:
-Тканина сумки з переробленого пластику
-Внутрішня ударостійка підкладка
-Подвійні ручки та знімний плечовий ремінець
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 35 x 26 x 2,5 см
Призначено для: ноутбуки від 13.3 до 14 дюймів
Матеріал: текстильна тканина з перероблених пет пляшок
Кількість перероблених пляшок у виробі: 9 шт.
Вага: 0.175 кг
Колір: чорний
Артикул: BLAMINI1314-BK
Гарантія: 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Вес | 0.175 г |
| Высота | 2.5 мм |
| Отделения | Наружный карман без застежки |
| Глубина | 2.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 26 мм |
- Цена: 1 099 ₴
